+48 511 452 100
image
Slider element
Nowa hala
Slider element

W 2018 roku podjęliśmy decyzje o budowie nowej hali, która w zamyśle posiadać miała dwie automatyczne linie produkcyjne:

Taktowa linia do malowania kataforetycznego

Podstawą naszej hali jest nowoczesna linia do malowania kataforetycznego, która jest całkowicie zautomatyzowana i pozwala znacznie rozszerzyć zakres usług oferowanych przez naszą firmę. Szczególnie biorąc pod uwagę bardzo dużą ilość zapytań ze strony właścicieli innych firm, pokazujące, że jest duże zapotrzebowanie na pokrywanie powierzchni metodą kataforezy. Inwestycja w nową linię produkcyjną pozwoli znacznie oszczędzić czas kontrahentów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług na każdym z etapów produkcji.

Linia bazuje na bardzo szybkich i dokładnych manipulatorach, oraz na najwyższej jakości produktach używanych do obróbki chemicznej i samej farby potrzebnej do procesu kataforezy. Skrupulatnie wybrane firmy, które będą dostawcami tych komponentów to CHEMETALL (dostawca środków chemicznych) oraz BASF (dostawca farby). Wartym podkreślenie jest fakt, że nasza linia do malowania kataforetycznego przystosowana jest również do realizacji projektów firm działających w branży AUTOMOTIVE.

Cały proces malowania kontrolowany i nadzorowany jest przez wykwalifikowaną kadrę, posiadającą doświadczenie w tego typu działaniach. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość dla wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać z naszej linii. Lakierowanie proszkowe – nowoczesna metoda wykorzystująca automatyczną linię.

Lakierowanie proszkowe – nowoczesna metoda wykorzystująca automatyczną linię

Druga połowa powierzchni została wydzielona na poziomą linię do lakierowania proszkowego. To nowoczesna, w pełni zautomatyzowana linia, która pozwala zachować powtarzalność procesu i w dużym stopniu zwiększyć moce przerobowe. Przede wszystkim pozwala ona lakierować więcej, szybciej i wydajniej – zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Jest to możliwe dzięki solidnym podstawom – zwiększeniu ilości pistoletów do lakierowania oraz większej ilości modułów odpowiedzialnych za automatyczny odzysk farby proszkowej.

Nowa maszyna do śrutowania

Ostatnim elementem dużego procesu inwestycyjnego jest zamontowanie nowoczesnej maszyny do śrutowania, która służyć będzie przede wszystkim do obróbki mechanicznej elementów przed lakierowaniem proszkowym czy malowaniem kataforetycznym. To jedna z największych maszyn tego typu w okolicy. Nie jej rozmiar jest natomiast najważniejszy, a funkcjonalności, które pozwalają na śrutowanie zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych części, które są bardzo często niedostępne dla firm, przeprowadzających śrutowanie ręczne. Postaw na wieloletnie doświadczenie.

Postaw na wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy firmą rodzinną o bardzo bogatych tradycjach. Funkcjonujemy na rynku już przeszło 25 lat. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 50 pracowników. Ciągle się rozwijamy i inwestujemy w jakość swoich usług, czego dowodem jest otwarcie dwóch nowych hal. Dzięki specjalistycznej wiedzy, popartej wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doświadczonej kadrze pracowniczej i gronu lojalnych klientów możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Jednym z głównych celów na najbliższy okres czasu jest uzyskanie certyfikatów – ISO 9001 i IATF, które pozwolą nam podkreślić jakość realizowanych usług.

Podziel się artykułem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *